Місце Ілона Маска: Tesla обрала нового голову ради директорів

8 листопада 201815:37

Головою ради директорів компанії Tesla замість Ілона Маска стане Робін Денхолм, сьогоднішній фінансовий директор австралійської телекомунікаційної компанії Telstra.

Денхолм продовжить працювати в Telstra протягом піврічного періоду, а потім повністю візьме на себе керівництво радою директорів американської автокомпанії.

“Маск надасть Денхолм всю необхідну підтримку при її переході на посаду голови правління”, – йдеться в релізі Tesla.

Робін Денхолм раніше займала ряд керівних посад у великих технологічних компаніях, включаючи Telstra, Juniper Networks і Sun Microsystems. Крім того, вона займалася управлінням фінансами в компаніях автомобільного сектора, зокрема, в Toyota. З 2014 року Денхолм була незалежним директором Tesla.

“Робін має великий досвід роботи в сфері технологій і автомобільній промисловості, і за останні чотири роки вона зробила значний внесок в розвиток Tesla в якості члена ради директорів, допомагаючи нам стати прибутковою компанією. Я з нетерпінням очікую більш тісної співпраці з Робін, оскільки разом ми продовжимо прискорювати розвиток стійкої енергетики”, – йдеться в релізі Маска.

У середині жовтня стало відомо, що в рамках досудового врегулювання претензій біржового регулятора США (SEC) у справі про підозру в шахрайстві компанія Tesla і її глава Маск повинні виплатити регулятору по 20 мільйонів доларів штрафу кожен. Маск також повинен був до середини листопада відмовитися від поста голови ради директорів Tesla.

Розслідування проводилося регулятором після заяви Маска на початку серпня про те, що він хотів би виключити Tesla з числа публічних компаній, домовившись з інвесторами про викуп її акцій за 420 доларів. Пізніше Маск оголосив про відмову від цих намірів.