Міст Метро в Києві може обвалитися у будь-який момент – проектувальник

5 червня 201811:41

Київський міст Метро, яких проходить через річку Дніпро, може обвалитися у будь-який момент, якщо міська влада не проведе його реконструкцію найближчим часом.

Небезпека обвалення виникла через те, що під час будівництва напрягаемые пучки арматур не були як слід ізольовані. Через це пучки вкрилися іржею, і на даний момент арматура знаходиться в поганому стані.

“Цей міст повинен був простояти 100 років, якщо за ним стежити. Але цей міст Метро вже через 30 років почав викликати великі побоювання. Тому що обстеження показало, що там багато тріщин і арматура в поганому стані. Чому все це відбувається? Під час будівництва дві напіварки стягують стяжкою, в якій знаходяться напрягаемые пучки арматур, так от ці пучки арматур як слід не ізолювали. Стяжка залізобетонних елементів стягнута цими пучками, а вони поржавіли. Їх потрібно було капітально мотати спеціальною стрічкою, або ж розмістити трубки в канали, а потім заповнити розчином, але цього не зробили. Через це міст в дуже поганому стані”, – заявив співпроектувальник даного мосту Георгій Росновський в інтерв’ю “Громадському радіо”.