Мішель Терещенко – кандидат у Президенти України

12 жовтня 201808:49

Мішель Терещенко розповів, за рахунок чого може виграти на президентських виборах.

Мішель Терещенко, екс-мер Глухова, який нещодавно склав повноваження і заявив про намір балотуватися в президенти України, в інтерв’ю НВ розповів, за рахунок чого може виграти президентські вибори і чому зміг виграти вибори мера.

“Вони голосували за мене так, як, мабуть, будуть голосувати на наступних виборах безліч українців. Я – абсолютно нове обличчя, нетиповий кандидат, тому що був громадянином Євросоюзу 60 років мого життя. Я служив в армії і був офіцером армії НАТО. Я знаю , що таке Європа, і знаю, що нам потрібно робити, щоб стати країною – членом Євросоюзу”, – упевнений Терещенко.

Він також додав, що, коли глухівчани голосували за нього на виборах мера, вони в ще більшому ступені голосували проти нардепа і сина колишнього глави СБУ Андрія Деркача, який, за словами Терещенко, контролює Сумську область,.

60-річний Мішель Терещенко – французький бізнесмен і нащадок відомого роду українських підприємців і меценатів – відмовився від французького громадянства на користь українського. 21 березня 2015 року президент Петро Порошенко вручив Терещенку паспорт громадянина України. 26 жовтня 2015 року він виграв вибори в Глухові набравши майже 70% голосів.

27 вересня він заявив про рішення достроково скласти повноваження міського голови. За його словами, на сесію міськради в цей день, на якій повинні були розглядати в тому числі бюджет, прийшли тільки два депутати. На його думку, “це саботаж”, але причиною рішення піти з посади стала “не тільки сьогоднішня ситуація”.

1 жовтня Терещенко заявив про рішення балотуватися на пост президента України. Він пояснив, що прийняв це рішення, тому що серед нинішніх кандидатів у президенти не бачить ні в кого політичної волі для зміни країни і боротьби з корупцією.