Міносвіти змінить термін складання ЗНО та вступної кампанії до ВНЗ

25 березня 202018:00

Терміни проведення ЗНО та вступної кампанії будуть залежати від тривалості карантину.

Міністерство освіти і науки у зв’язку з продовженням карантину змінить строки вступної кампанії та дату проведення Зовнішнього незалежного оцінювання. Про це повідомляє прес-служба Міносвіти.

Повідомляється, що на період карантину всі навчальні заклади незалежно від форми власності та сфери управління мають продовжити обмежувальні заходи.

“Зараз терміни карантину можуть знову змінитися в залежності від епідеміологічної ситуації в Україні. Цьогорічне ЗНО потрібно буде переносити на більш пізні дати. Однак воно обов’язково відбудеться. Це також змінить строки проведення вступної кампанії. Зараз ми маємо кілька можливих сценаріїв розвитку подій. Сподіваюся, що до кінця цього тижня вже зможемо представити їх суспільству з чітким таймінгом”, – заявив заступник глави МОН Єгор Стадний.

Також 26 березня на сайті МОН має бути оприлюднено детальну інформацію про проведення пробного ЗНО.

Раніше повідомлялося, що Кабінет міністрів ухвалив рішення про запровадження надзвичайної ситуації на всій території країни на 30 днів, до 24 квітня.

Станом на 25 березня випадки зараження коронавірусом зафіксовано в 9 областяхх. На сьогодні в Україні діагностовано 113 випадків зараження Covid-19. З усіх 113 випадків 4 є летальними. Одужала 1 людина.