Медіавійни: Кандидат на посаду керівника АРМА в Дніпрі заявляє про інформаційні атаки

3 червня 201908:30

Екс-очільник митниці, а наразі кандидат у керівники територіального управління АРМА в Дніпрі Володимир Орлов розповів про замовні провокації інфоволонтерів.

“Новий пост про те, як в нашій державі використовують “активістів”, вірніше не активістів, а шахраїв усіх мастей, які не хочуть чесно працювати на благо держави, а придумали собі “тему” одержувачів грантів, учасників всіх конкурсних комісій, громадських об’єднань, та просто здирників, які живуть за рахунок політичних замовлень!

Їх використовують політики і бізнесмени, як так звані складові “приватних армій” і “піар агентств”.

Уже інформував громадськість, через пост в ФБ, про те, що взяв участь в конкурсі і конкурсна комісія визнала мене переможцем на посаду начальника міжрегіонального територіального управління АРМА.

При проведенні конкурсу ніяких питань як у громадськості до проходження етапів конкурсу, не було, причому я навіть був здивований, що на співбесіду, яка проводиться комісією ніхто з “активістів” не з’явився.

Пройшли терміни оскарження результатів, почалася спецперевірка.

Я вже думав, що невже так буває? Все йде рівно і гладко, відповідно до закону і процедури, однак ні-привіт!

Вийшли на мене люди, які прямо заявили, що діють в інтересах певних політиків, народних депутатів, у яких завдання не дати працювати Орлову, тому що давно знають його принципову позицію до злочинців і схемників всіх мастей, як по роботі в митних органах, так і в органах прокуратури.

Від себе заявили – якщо хочу щоб все пройшло тихо, і вони не “займалися” мною, я повинен заплатити певну суму.

Вважаю такі “виходи” тиском як на мене, так і на організацію в якій я збираюся працювати! Ніколи зі злочинцями не домовлявся і домовлятися не збираюся! Всі спроби будуть марними! Із задоволенням подивлюся хто на цьому тижні буде мене “піарити” від імені цих здирників і звичайно проінформую громадськість і правоохоронців!

До “піару” мені не звикати, у нас в країні так звані ЗМІ плодяться так само як і активісти та експерти. Зливні бачки на кожному розі і для того щоб наповнювати їх “контентом” народ не шкодує сил і засобів!

Давно говорив, що пора регулювати діяльність ЗМІ, ГО, активістів та експертів, впевнений, що новий президент до цього прийде. Демократія це не означає вседозволеність!

До речі, збираю про себе всі байки в ЗМІ, зібрав уже понад 150 публікацій) читаю і кожного разу знаходжу щось нове) скоро опублікую, всю підбірку, щоб “мої друзі” не переймалися збиранням “матеріалу”, а заходили до мене на сторінку і відразу робили репост).

Ці 150 публікацій – той мінімальний результат моєї роботи, коли мені жорстко доводилося давати відсіч і наступати злочинцям на п’яти!”, – резюмував Орлов.