“Мажори нової влади”. Розслідування

30 травня 201717:50

Більше року тому ІБ “Корупціонер” опублікувало резонансне розслідування “Мажори нової влади”. Незважаючи на серйозний розголос, винні у знущанні над дівчиною досі непокарані. Це не дивно, адже в нашій країні ніколи не притягують до відповідальності дітей впливових можновладців. Телеканал ICTV своїм сюжетом задав новий виток даній історії.

Нагадаємо суть конфілкту, який опинився в фокусі уваги наших журналістів.

Вікторія Кушнір, невістка голови РДА, на автомобілі Honda Pilot, який належить сину голови РДА Миколи Кушніра, знаходячись в нетверезому стані з ревностних мотивів попрямувала в іншу область аби викрасти дівчину. Разом з подругами вона, погрожуючи пістолетом,  вивезла її з гуртожитку за 200 км у готельно-ресторанний комплекс. Дорогою вона постійно зупинялася посеред траси, била дівчину, знущалася, принижувала та погрожувала вбити.  Знущання над жертвою продовжились у заміському кафе, яке належить Вікторії Кушнір.

Пізніше до них приєднався Захар Кушнір, син голови РДА. Він бив дівчину кулаками. Коли компанію вийшла в інший зал, аби підкріпитися алкоголем, бідолашну Ренату врятували далекобійники, які зупинилися в кафе. Останні спочатку злякано подивилися на джип і не захотіли «зв’язуватися з проблемами». Проте дівчина сльозами та проханнями переконала їх. Вже у фурі їй дали  подзвонити брату, який забрав дівчину.

Матір потерпілої відразу повідомила поліцію про викрадення. Рената оперативно надала покази, але з незрозумілих причин поліція прибула на місце злочину лише наступного дня, коли в кафе було вже все прибрано. Керівництво обласної прокуратури та поліції на запити міністра Авакова відписали, що не бачать предмету злочину, а сама постраждала, за їх словами, нібито не з’являється на виклики, що є відвертою брехнею. Майже за 2 роки справа так і не зрушила з мертвої точки.

Проте у цієї історії може розпочатися нова глава. Адже на неї звернули увагу журналісти загальнодержавного каналу ICTV. Програма “Більше ніж правда” підготувала сюжет, аби вся країна побачила беззаконня, яке процвітає на Рівненщині. Вони навіть поспілкувалися з Захаром Кушніром, але той не відчуває жодного каяття і повністю заперечує свою вину. Ми будемо надалі інформувати про розслідування даної справи і сподіваємось, вона все ж таки буде доведена до суду.

Євген Третяк, “Фактор”