Матіос: “Я намацав у сумці Савченко гранату”

12 травня 201811:17

Головний військовий прокурор України Анатолій Матіос розповів, що біля Верховної Ради намацав у сумочці в нардепа Надії Савченко як мінімум одну гранату. Всього, за його словами, їх було 3. 

За його словами, це сталося, коли він приніс в Раду подання щодо Савченко для їхньої реєстрації, документи на той момент ще не розголошувалися.

“Я виходжу з Верховної Ради і зустрічаю лицем до лиця пані Надію Савченко. Дивлюся, у неї перехилене плече, вона тримає сумку на плечі. Я кажу:” Надю, ви що, каміння носите в сумці?”. І без задньої думки беру знизу сумку, вона така жіноча велика… і я намацую рукою гранату. Я знаю, що таке граната. Я кажу: “Віддай сумку, Надю”. вона: “Ні”. я кажу: “Ну, у тебе там заборонені речі”, – розповів Матіос про інцидент в ефірі радіо НВ.

За його словами, у відповідь Савченко засунула руку в кишеню пальто, де зберігала пістолет. Після цього він звернувся по допомогою до нардепа Андрія Левуса: “Я говорю: “Андрію, ви з нею воювали, ви пройшли війну, робіть щось, тому що ця людина зайшла у приміщення Верховної Ради зі зброєю”.

На уточнювальне запитання, чи дійсно у Савченко були гранати в сумці, він відповів, що гранат, на його думку, було, як мінімум, три.