Луценко в “ударі”: Діарея мозку

6 листопада 201816:20

“Діарея мозку”, “Дурень” і “Атсасі!” Генпрокурор Луценко разом з відставкою влаштував в Раді справжнісінький сплеск емоцій.

Сьогодні у Верховній Раді генеральний прокурор Юрій Луценко, який заявив про свою відставку, нешанобливо з трибуни відгукувався про українських нардепів.

“Діарея мозку, яка проливається прямо в залі”, “Зграя мерзотників”, “Нездари”, “Піарники на крові”, “Дурень”, і, феєричне – “Атсасі”, – вибухнув із лайкою Луценко.

Після запитання нардепів, на якій підставі Луценко дозволяє собі неповажне ставлення до депутата, він відповів: “Все це вже було в минулому році, коли мерзотники намагалися примазатися до вбивства Ноздровской і проливали тут море брехливих сліз про те, що слідство нічого не робить. Коли обвинувачений у вбивстві пішов до суду, жоден з цих мерзотників не пішов навіть до суду. Нікого це не хвилює! І сьогодні похоронами Гандзюк займається “Народний фронт”, а не ці діячі, які збирають на цьому свої криваві дивіденди. а якщо колишній голова комітету, який повинен був керувати всією антикорупційною політикою, досі не розуміє різницю між процесуальним керівництвом і наслідком, якого в ГПУ вже немає рік, то це не голова комітету, а просто недоук, у якого діарея мозку виливається тут, прямо в залі”.

Останньою фразою Луценко образив Єгора Соболєва, який до недавнього часу очолював антикорупційний комітет ВРУ.

У кінці, після рейтингового голосування за його відставку він кинув в зал: “Атсасі!”