Луценко пропонує власнику Insider угоду зі слідством

21 серпня 201816:40

Генеральний прокурор Юрій Луценко пропонує угоду зі слідством бізнесмену Олексію Тамразову, якого звинувачують у причетності до злочинної схеми заволодіння скрапленим газом організацією екс-президента Віктора Януковича.

“Я особисто вважаю, пан Тамразова міг би бути дуже добрим свідком і через інструмент угоди зі слідством дати остаточні покази про структуру, розподілення обов’язків, кримінальні схеми та інші подробиці злочинної організації”, – сказав генпрокурор на брифінгу 21 серпня, відповідаючи на запитання журналістів.

За словами Луценка, “судячи з того, що Тамразов говорив прокурору Кулику, передав на флешці, розповідав ЗМІ, свідчить про його моральну готовність допомогти слідству покінчити з цією організацією”.

Водночас генпрокурор наголосив, що у разі, якщо Тамразов не буде йти на угоду зі слідством, “його дії на посаді заступника голови правління ПАТ “Укргазвидобування” та причетність до структур, на які виводили кошти, передбачають відповідальність по достатньо серйозним статтям українського кримінального кодексу”.