Курйоз із російським президентом: Путін на платформах

14 серпня 201809:14

Російський президент Володимир Путін знову здивував громадськість несподіваними маніпуляціями зі своїм зовнішнім виглядом.

Цього разу Путін доріс до зросту свого казахстанського колеги Нурсултана Назарбаєва. Це сталося під час зустрічі президентів п’яти прикаспійських країн, на якій обговорювалося питання Каспійського моря. На фотографіях з заходу можна помітити дивну деталь.

1534228767_1534222592_222-523x640

На неї звернув увагу політолог Олексій Голобуцький, передає Фактор. Він зауважив, що на багатьох фотографіях Путін виглядає нижче Назарбаєва, однак на більш пізніх знімках він раптово стає трохи вище казахстанського президента.

“Ще в 2014-му казахстанські джерела повідомляли, що у них за неофіційними даними один зріст – 170 см. Однак на різних фото Путін спочатку нижче Назарбаєва, а потім раптово трохи вище. Перевзули на ходу в платформи?”, – написав експерт в своєму Telegram.

Це далеко не перший раз, коли зростання Путіна раптово збільшувалося на опублікованих Кремлем фотографіях.

Ріст російського президента постійно стає приводом для висміювання в соцмережах. Багато помічають, що це головний комплекс Путіна. Деякі також припускають, що зміни зросту Путіна пов’язані з використанням його двійників.