Крисіна повернуть із колонії в СІЗО

9 листопада 201817:00

Крисіна етапують з колонії в СІЗО на час розгляду справи про напад на заправку в Солом’янському суді.

Юрія Крисіна, якго підозрюють в причетності до тортур учасників Майдану, повертають в Лук’янівський слідчий ізолятор. Про це повідомила в коментарі журналістам суддя Солом’янського суду Олена Курова.

Суд сьогодні ухвалив, що його етапують з колонії в СІЗО на невизначений термін, а саме на час розгляду справи в Солом’янському суді.

Сьогодні на 14:00 год було заплановано засідання у ще одній справі Крисіна – про напад на автозаправку.

Відзначимо, що на засідання не прибули адвокати Крисіна, була присутня тільки прокурор. Засідання відбулося в кабінеті судді таємно.

“Було винесено постанову про етапування його з колонії в Лук’янівське СІЗО. Засідання зараз вже закрито. Це моє право… У мене на минулому засіданні не було даних про те, де він знаходиться… Ну розумієте це такий нюанс юридичний, від відеоконференції він відмовився. Він відмовився ще другого жовтня… Надійшла заява, що він відмовляється від участі в засіданні шляхом відеоконференції”, – сказала вона.

Суддя заявила, що Крисін буде перебувати в СІЗО весь час, поки буде розглядатися справа по нападу на автозаправку в Солом’янському суді.

“Так, фактично він буде перебувати в СІЗО весь час, поки буде розглядатися справа. Цей час не визначений, невизначений термін”, – додала вона.

Нагадаємо, Дарницький районний суд Києва в черговий раз оголосив перерву в підготовчому засіданні у справі Юрія Крисіна. Сам обвинувачений на сьогодні знаходиться в колонії в Донецькій області, в якій він відбуває покарання у справі про вбивство журналіста В’ячеслава Веремія взимку 2014 року.