Коротка спідниця та колготки в сіточку. Глава Меджлісу Чубаров розповів, як зустрічався з Поклонською

14 березня 201914:04

Глава Меджлісу кримськотатарського народу Рефат Чубаров розповів журналістам, що в 2014 році з ним зустрічалася “екс-прокурор Криму” Наталія Поклонська.

У день візиту Чубарова Наталія Поклонська була вдягнена в дуже коротку спідницю і колготки в сіточку. В її кабінеті вона запропонувала сісти за журнальний столик з дуже низькими кріслами і, за словами Чубарова, виникало враження, що вона намагається його спокусити.

“… У ході розмови кілька разів демонстративно закидала ногу на ногу. Для мене це було трохи ніяково, неначе мене в моєму віці і моєму становищі намагаються спокусити. Вона стала говорити про масштабні зміни, про те, що Росія взяла на себе турботу про Крим, про те, як кримчани раді і вітають всі зміни, що відбуваються “, – розповів Чубаров.

У розмові з Поклонською він використовував словосполучення “колорадські стрічки”, що дуже розлютило “прокурора”: вона викликала свого заступника “товариша Кузнєцова”, який продовжив спілкування з Чубаровим замість неї.

“Уже він став переконувати мене, що я відповідальний за весь народ і вкрай важливо уникати провокацій, а вони можливі. І ми знову ні до чого не дійшли… У них взагалі стратегія була така: все, Крим російський. Давайте перестанемо вести непотрібні суперечки, давайте, “брати-татари”, відкинемо політику і будемо разом заробляти гроші. Підкуповували можливістю особистих зустрічей з Путіним, посадою представника президента РФ в Криму, погрожували зрежисованим початком конфлікту на етнічному грунті”, – сказав Чубаров.