Король азартного бізнесу заявив про готовність виходу з БПП

8 лютого 201810:52

Народний депутат з фракції БПП, глава Комітету у справах ветеранів, учасників бойових дій, учасників АТО і людей з інвалідністю Олександр Третьяков заявив про готовність вийти зі складу коаліції через бездіяльність виконавчої влади в питанні забезпечення соціального захисту ветеранів, учасників АТО і учасників Революції гідності .

За словами Третьякова, значна кількість нормативно-правових актів, зокрема що стосуються закону №2203-VIII, який має поліпшити рівень соціального захисту учасників АТО, Революції гідності і членів сімей загиблих, просто “зависли” на затвердженнях Кабміну. Подібна ситуація склалася і в питанні пенсійного забезпечення колишніх військовослужбовців.

“Щоб закон №2203 вступив в силу вчасно, 24 лютого 2018 року, Кабміну необхідно прийняти 13 підзаконних актів. Скільки прийнято? Нуль. У Мінсоцполітики запевняють, що все буде прийнято до потрібного моменту. Але якби проблема полягала тільки в одному “завислому” законі. Я не перший рік у політиці і не пам’ятаю, щоб Кабінет міністрів приймав підзаконні акти практично до всіх законів, за які голосував парламент в останні півроку”, – написав депутат на своїй сторінці в Facebook.

За словами народного депутата, питання створення Міністерства у справах ветеранів, яке б взяло на себе відповідальність за забезпечення їх соціального захисту, також залишається в підвішеному стані.

“Хочу звернутися до представників виконавчої влади – Кабінету міністрів, прем’єр-міністра та профільного міністра соціальної політики, в підпорядкуванні якого знаходиться Держслужба у справах ветеранів і учасників АТО. За час роботи головою Комітету я вже втомився вислуховувати претензії з приводу того, що не відноситься до компетенції нашого комітету й моєї – народного депутата. Втомився з місяця в місяць, з року в рік як народний депутат вислуховувати скарги про бездіяльність виконавчих органів влади і координувати роботу органів виконавчої влади при прийнятті конкретних рішень, що стосуються соціального захисту ветеранів”, – зазначив він.

Третьяков підкреслив, що готовий вийти з коаліції і буде просити підтримки фракції в цьому питанні.

Раніше у блогах “Фактор” повідомляв, як друг Порошенка піариться на допомозі воїнам АТО, кошти для цієї допомоги він заробляє, монополізувавши лотерейний ринок. Цікаво, що після захоплення компанії УНЛ, у державному бюджеті взагалі зникла згадка про дохід від лотерей. Тепер все йде прямо до кишені олігарха, який, кидаючи крихти на стіл атошників, влаштовує ігри в патріотизм.