Конфлікт на Донбасі можна розрулити за 2 місяці, вважає Савченко

5 січня 201718:00

Позафракційний народний депутат Надія Савченко вважає, що конфлікт на Донбасі можна врегулювати протягом двох місяців.

“Все залежить від того, хто візьме на себе відповідальність за прийняття рішень. Тому що це ж не просто прийняти рішення в даний момент, це ще й нести за нього відповідальність. А у нас якось, от, зазвичай кому це делегується (владі зазвичай делегується прийняття рішень), вони ніколи не хочуть нести за це відповідальність. Тому війну, дійсно, можна було б закінчити, ну, нехай не за один день, але за якісь там 2 місяці її можна було б… “, – заявила Савченко в ефірі “Ехо Москви”, передає Українська правда.

“І навіть виграти, навіть закінчити, підібрати політичну ситуацію, правильно розставити акценти, правильно зробити чесні заяви в першу чергу. Я не кажу “чесні заяви”, коли там “Іду на ви. Я вас буду бити саме тут, в цей час”. Ні. Зввісно ж, військова хитрість є військова хитрість. Просто правильно визначити державну політику щодо того, що відбувається, і що ми будемо робити”, – зазначила нардеп.

“Я вже, наприклад, давно прийняла рішення, що я буду робити. Просто зараз – це час, коли потрібно почекати, подивитися і вибрати правильний момент” – заявила Савченко.