“Коля хороший парень. Подумаю, что можно сделать”. Онищенко розповів, як домовлявся з Порошенком по Злочевському

18 квітня 201818:07

Нардеп Олександр Онищенко у своїй книзі описав історію, як він обговорював з президентом Порошенком питання зняття обвинувачень проти біглого екс-міністра екології Миколи Злочевського. 

Стенограму розмови опубліковало видання “Страна“:

АО: Коля готов свернуть этот долг, включить его тоже в расчет. Это предложение он просит передать для вас.

ПП: Так, Коля хороший парень. Я подумаю, что можно сделать. Просто по нему в последнее время возбудились американцы.

АО: По идее, они не должны были против него ничего предпринимать, потому что сын Байдена у него в борде компании. И Квасьневский тоже. Поэтому на Западную сторону, когда я говорил с Колей, оттуда не должно быть никаких поползновений.

ПП: Хорошо, я подумаю, что можно сделать. Коле передавай привет.

“Отже, ще раз. Факти. Злочевський платить Порошенко відкупні, поставляючи безкоштовний газ на скляний завод його головного партнера. Уже розщедрився на 10 мільйонів доларів, і президент в курсі. Злочевський обіцяє частку в бізнесі, і президенту це подобається. І головне, основне, важливе – президент в “договірняку” з представником колишньої влади, з заступником секретаря Ради національної безпеки і оборони України до 26.02.2014 року, проти якого порушено кримінальні справи. Незабаром кримінальні справи закривають, а Коля, за словами президента, – “хороший хлопець”, – написав Онищенко у своїй книзі.

Посередником в переговорах, за інформацією Онищенка, виступав нардеп БПП Ігор Кононенко.

Олександр додав, що аудіофайл його розмови з Порошенком скоро буде опубліковано у ЗМІ.