Коломойський зустрічався з Тимошенко, Аваковим і Грановським після інавгурації Зеленського

24 травня 201911:01

Українські високопосадовці полюбляють призначати зустрічі в себе вдома.

У четвер, 23 травня, вийшов новий випуск проекту журналістських розслідувань “Схеми”, присвячений інавгурації Володимира Зеленського та зустрічі олігарха Ігоря Коломойського з главою МВС Арсеном Аваковим, а також лідером “Батьківщини” Юлії Тимошенко.

Перший репортаж був присвячений тому, хто прийшов привітати Володимира Зеленського з інавгурацією. За словами журналіста Сергія Андрущенка, для гостей від Зеленського був окремий список, в ньому – виділено напис “95 Квартал”, деякі представлялися, як учасники чату Зеленського в Telegram.

Андрій Богдан також був на інавгурації. Він привітався з нардепом Андрієм Деркачем. Крім того, Богдан привітався з ще одним екс-регіоналом – Олександром Прессманом. Після цього він пішов до команди Зеленського – Сергія Шефіра та Дмитра Розумкова.

Другий репортаж програми, знятий журналістом Михайлом Ткачем, був присвячений візиту кортежу Коломойського до Тимошенко, Авакова і Грановського.

20 травня Ігор Коломойський побував в котеджному містечку “Срібна затока”, де мешкає лідер “Батьківщини” Юлія Тимошенко, а також близько двох годин пробув у МВС в Арсена Авакова.

На наступний день, 21 травня, олігарх також побував в “Срібній затоці”. А 22 травня Тимошенко підтримала рішення Зеленського про розпуск Верховної Ради.

Тим часом, Юлія Тимошенко заперечує те, що вона зустрічалася з Коломойським. Вона стверджує, що в котеджному містечку живе багато людей. Тим часом, журналісти пов’язують візити олігарха до лідера “Батьківщини” з її можливим призначенням на пост спікера або прем’єра, яке вона коментувала після зустрічі Зеленського з лідерами фракцій.