КМДА блокує будівництво дорожньої розв’язки під Києвом

16 серпня 201815:01

Укравтодор не може розпочати будівництво розв’язки на автодорозі Київ-Чоп в районі с.Чайки, оскільки Київська міська держадміністрація (КМДА) з невідомих причин не видає дозвіл на будівництво.

Про це повідомляє директор держпідприємства Укрдорінвест Олена Криворучко.

За її словами, будівництво розв’язки передбачене проектом “Покращення транспортно-експлуатаційного стану доріг на підходах до міста Києва”, реалізація якого буде проходити за рахунок кредитних коштів Європейського інвестиційного банку та Європейського банку реконструкції та розвитку.

“В рамках проекту повинні бути побудовані п’ять розв’язок навколо Києва, в тому числі три на дорозі Київ-Чоп та дві на автомобільній дорозі Київ-Одеса. По чотирьох розв’язках питань немає, а ось для п’ятої, яка знаходиться на трасі Київ-Чоп в районі с.Чайки, вже протягом декількох років ми не можемо домогтися виділення земельної ділянки площею близько 3,5 га, щоб в нормальному режимі реалізувати проект”, – повідомила вона.

Криворучко зазначила, що розв’язка в цьому місці потрібна для того, щоб уникнути постійних пробок, які щовечора починаються від Нивок, а також зменшити кількість ДТП на даній ділянці.

“Тільки за період 2016-2017 років на ділянці сталося 25 ДТП, з яких 8 – це ДТП з тяжкими наслідками”, – розповіла керівник Укрдорінвест.

У компанії уточнили, що в 2014 році Укравтодор вже отримав від Київзеленбуду і його підрозділів дозвіл на вилучення потрібної ділянки, після чого повторно звернувся до департаменту земельних ресурсів КМДА для отримання дозволу на розробку землевпорядної документації. Однак саме через позицію КМДА питання досі залишається невизначеним.