“Київводоканал” перевірить будинки з великими втратами води

20 червня 201720:58

З 20 по 29 червня “Київводоканал” разом з “Київенерго” перевірять близько 20 будинків з великими втратами води. Про це повідомляє прес-служба “Київводоканалу”.

Відзначається, що з метою встановлення причин наднормативного споживання води в багатоповерхових будинках і зменшення втрат інспектори організовують рейди для виявлення орендарів без договорів, роз’яснюють їм законодавство, попереджають про відповідальність, а також перевіряють стан приладів обліку та впорядковують абонентську базу.

Про результати попередньої перевірки, яка тривала з 31 травня по 14 червня та охопила 10 будинків з великими втратами води, розповів заступник директора розрахункового департаменту Юрій Терещенко.

234577

“Фахівці “Київводоканалу” з’ясували, що в багатьох будинках власники нежитлових приміщень несанкціоновано підключилися до внутрішньобудинкових мереж водопостачання, наприклад, в одному з будинків інспектори зафіксували затоплення гарячою водою підвалу. Головна мета таких обстежень – не допустити ситуації, коли жителі, які мають лічильник, змушені платити за несумлінних власників нежитлових приміщень, які незаконно споживають воду в будинку”, – розповів Терещенко.

Цього разу в поле зору інспекторів потрапили відразу 20 будинків в Солом’янському, Подільському, Шевченківському, Печерському, Голосіївському та Святошинському районах.

За даними “Київводоканалу”, ці будинки споживають понаднормово близько 800 м куб. води в місяць.

Перевірка триватиме з 20 по 29 червня. Наступні обстеження заплановані на липень.