“Київавтодор” замовив ремонт 1 кілометра вулиці за 192 мільйони

10 жовтня 201815:11

“Київавтодор” 5 жовтня по результатам тендеру замовила ТОВ “Будспецтехніка” капітальний ремонт вулиці Чорнобильської за 192,21 млн грн.

Про це повідомляють дані в системі “Прозорро”.

Згідно з умовами тендеру, до кінця 2019 року в Святошинському районі відремонтують вулицю Чорнобильську від проспекту Перемоги до вулиці Академіка Єфремова довжиною 1 км.

Замовник не оприлюднив підсумкову відомість ресурсів і кошторису разом з договором, що не дозволяє порівняти ціни матеріалів з ринковими. У свою чергу переможець завантажив кошторисний файл у форматі “.imd”, який можна відкрити тільки за допомогою спеціальної програми.

Гарантійний термін на гранітний бортовий камінь і оцинковані металеві опори освітлення становить 15 років, на чавунні люки і зливоприймальні грати, бетонні опорні плити під люки, що направляє пішохідну огорожу і залізобетонні та бетонні бортові камені – 10 років, на водопропускні труби – 6 років, на покриття з асфальтобетону та плитки – 5 років, на розмітку холодним двокомпонентним пластиком – рік.

На заробітну плату піде 4,1 млн грн або 2% загальної вартості підряду. На прибуток відведено ще 0,5% – 898 тис.грн.

Ціна угоди на 1,5% нижче очікуваної вартості закупівлі в 195,09 млн грн.

“Будспецтехніка” вперше виграла дорожній тендер на Київщині. Фірма з Біляївки Одеської області на чолі з Русланом Степановим належить Маріам Карапетян, власниці ТОВ “Орловський 2012”.

Раніше на електронному майданчику контактною особою переможця значилася Олена Анохіна, яка в 2015 році була провідним фахівцем тендерного відділу КП “Теплопостачання міста Одеси”.

Всього з червня 2016 року “Будспецтехніка” отримала підрядів на 809,1 млн. грн., переважно у Одеської міськради.

Конкурентами переможця торгів були ТОВ “Автомагістраль-Південь” одеситів Валерія Короткова та Олега Наліванного і ТОВ “Спеціалізоване будівельно-монтажне управління “Підряд” Григорія Жабського, Тетяни Казнодей, Андрія Сороченка, Юлії Татаринової, Сергія Богатирьова і Анни Скіценко – дочки екс-гендиректора “Київавтодору” та екс-депутата Київради (УДАР) Володимира Жукова, який і сам в 2002-2005 роках входив до складу власників “Підряд”. Обидва суперники не знижували ціну в ході аукціону.

Нинішній керівник “Київавтодору” Олександр Густелев раніше був помічником екс-нардепа від Партії регіонів Олександра Пресмана. Пресман в інтерв’ю не приховує дружні стосунки з мером Одеси – Трухановим.