Киянам продавали психотропи, як препарати для схуднення

15 лютого 201816:11

Співробітники прокуратури за ручившись підтримки Національної поліції викрили і провели затримання злочинного угруповання, яке заробляло на життя продажем психотропних речовин, видаючи їх за препарати для схуднення, передає “Фактор”.

За даними, наданими в прес-службі прокуратури міста Києва, шахраї протягом довгого часу здійснювали продаж наркотичних засобів, використовуючи один з інтернет-ресурсів. В результаті, люди отримували тільки коробочку, на якій була написана інформація щодо того, що вони вживають препарат для схуднення, хоча зміст навіть і близько не був схожий з назвою продукції.

psihotropy-1518694064  tabletki-1518694132

У ході проведення слідства інспектори з’ясували, що угрупованням, що складалося з шести людей, був організований і налагоджений збут психотропного засобу під назвою – “сибутрамін”. Вони продавали його покупцям, видаючи за препарат “Lida DaiDaiHua”. Звертається увага, що у шахраїв були налагоджені канали продажу продукції. Покупець міг забрати свій товар, звернувшись на пошту, в аптеки, в тому числі використовувати кур’єрську доставку.

Під час обшуку оперативники виявили приміщення, де аферисти зберігали психотропні речовини і обладнання, за допомогою якого виготовляється нелегальна продукція. Затриманим “горепідприємцям” загрожує покарання у вигляді ув’язнення строком від трьох до восьми років.

На разі вирішується питання щодо обрання запобіжного заходу.