Кабмін почав відбір до комісії, яка обере аудитора НАБУ

19 березня 201710:10

Міністр Кабінету Міністрів України Олександр Саєнко та міністр юстиції України Павло Петренко зустрілися з представниками громадськості щодо проведення відбору члена комісії з аудиту Національного антикорупційного бюро України, повідомив прем’єр-міністр Володимир Гройсман.

Кабінет Міністрів розпочав відбір представника від уряду до складу комісії з аудиту діяльності Національного антикорупційного бюро України (НАБУ), повідомив прем’єр-міністр Гройсман в Facebook.

Він зазначив, що міністр Кабінету Міністрів України Олександр Саєнко та міністр юстиції України Павло Петренко зустрілися з представниками громадськості щодо проведення відкритого відбору.

“Дуже важливо, щоб цей відбір був максимально прозорим, щоб вибрати дійсно гідного і професійного кандидата з бездоганною репутацією і професійними навичками Чекаю конструктивний діалог влади і громадськості та обрання по-справжньому відповідального представника.”, – написав Гройсман.

Саєнко підкреслив, що уряд визначиться зі своїм представником в складі комісії найближчим часом.

Він нагадав, що, відповідно до закону України “Про Національне антикорупційне бюро України”, Президент, Верховна Рада і Кабінет Міністрів щорічно визначають по одному члену комісії з аудиту НАБУ з числа людей, які мають значний досвід роботи в органах, що займаються досудовими розслідуваннями, в прокуратурі, судах за кордоном або в міжнародних організаціях, а також володіють необхідними знаннями та навичками для проведення аудиту і мають бездоганну ділову репутацію.