Іво Бобул: Янукович був хорошою людиною. Йому треба було залишитись

28 травня 201811:34

Народний артист України Іво Бобул, який збирається йти в президенти країни, заявив, що колишній глава держави Віктор Янукович був “хорошою людиною”, але йому не слід було тікати з України в 2014 році.

“Просто свого часу я підтримав Януковича, тому що знав його особисто, знав його родину. Він був дуже хороша людина. Повірте мені. Коли він ще не був навіть прем’єром. Я мав честь зіграти на весіллі його молодшого сина, я з ним познайомився там, досить нормальна людина, господар”, – розповів він в ефірі програми “Бацман” на телеканалі “112 Україна”.

Бобул визнав, що Янукович робив помилки, однак звинувачувати в них слід не тільки екс-президента, але і його оточення. “По-перше, свита робить короля. Іноді треба подумати, хто ж його оточував. Іноді ми все валимо на одного. А навколо – що? ..” – зазначив він. Музикант також додав, що не може судити екс-президента за його дії, оскільки таке право є виключно у “Всевишнього”.

“Я думаю, що йому потрібно було залишитися. Не дивлячись ні на що. Як би не склалося, він повинен був тут залишитися, довести все до кінця. Може, якби він залишився, всього іншого і не було б. Було б щось інше, але такого не було б “, – додав Бобул.