“Хочеться великий вибір і щоб не Кравцов”, – міністр про конкурс на посаду глави “Укрзалізниці”

13 лютого 202016:02

Міністр інфраструктури Владислав Криклій повідомив, що не знає претендентів на конкурсний відбір на посаду голови правління “Укрзалізниці”, у нього також немає фаворитів серед кандидатів на посаду.

Криклій підкреслив, що у нього “абсолютно немає” фаворитів серед кандидатів на керівну посаду. За словами Криклія, це точно буде не Кравцов (екс-глава “Укрзалізниці” Євген Кравцов, – ред.).

“Я не знаю, хто буде подаватися. Хотілося б великий вибір”, – говорить міністр. При цьому він назвав “маренням” чутки про те, що він нібито лобіює кандидатуру екс-керівника Південно-Західної залізниці Олексія Кривопішина.

На питання про те, чи буде подаватися на конкурс глава “Укрпошти” Ігор Смілянський, голова Мінінфраструктури відповів: “Не знаю. Подивимося. Поки він активно займається” Укрпоштою “. Також він зазначив, що Deutsche Bahn в плані кадрів нікого не рекомендує.

За словами Криклія, в “Укрзалізниці” з’явиться новий керівник без приставки в.о. після конкурсу.

“Я так розумію, Желько (нинішній в.о. голови правління Желько Марчек. – Ред.) Не планує подаватися – у нього таких амбіцій немає”, – відповів Криклій.

Він також додав, що до кандидатів на посаду голови правління УЗ “широка рамка вимог”.

“За подробицями потрібно звертатися в компанію, яка займається відбором”, – сказав він.