Харківська трагедія: Криміналісти заявляють, що автомобіль Дронова зупинився за лінією світлофора

13 листопада 201819:45

Криміналісти прийшли до висновку, що до початку руху автомобіль Геннадія Дронова, фігуранта справи про смертельне ДТП в Харкові, зупинився за лінією світлофора.

Під час засідання суддя озвучив результати експертизи, яку фахівці Інституту імені Бокаріуса підготували до 1 листопада.

Криміналісти прийшли до висновку, що до початку руху автомобіль Геннадія Дронова зупиниться за лінією світлофора, передня частина авто перебувала на перехресті. Після цього адвокат обвинуваченого клопотав відводу експертів, але його виступ було перервано у зв’язку з проблемами апаратури в суді.

Суддя Віктор Попрас оголосив технічну перерву. Відразу після цього друга звинувачена Олена Зайцева заявила, що погано себе почуває і попросила, щоб її вивели з камери. Незабаром Зайцеву завели назад.

На засідання також прибула Оксана Нестеренко, яка в ДТП отримала важку травму ноги і заявила, що не розуміє, чому справа затягується.

Нагадаємо, що 18 жовтня 2017 року на вулиці Сумській в центрі Харкова позашляховик Lexus відкинуло в натовп пішоходів після зіткнення з Volkswagen. В результаті аварії загинули шестеро людей.

Поліція затримала 20-річну Олену Зайцеву, яка перебувала за кермом Lexus, і водія Volkswagen Touareg Геннадія Дронова.

Фігурантка справи Олена Зайцева розповіла свою версію того, що сталося. За її словами, вона їхала на жовтий сигнал світлофора і не встигала загальмувати.