Гройсман готовий до дострокових виборів у Верховну Раду

15 квітня 201909:47

Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман заявив про те, що при будь-якому розкладі президентських виборів він буде готовий до виборів до Верховної Ради, в тому числі і дострокових.

“Я до виборів готовий. Я розумію, що вибори будуть в 2019 році. На місяць раніше чи на місяць пізніше – це не має такого великого значення”, – сказав прем’єр в недільному, 14 квітня, ефірі ICTV.

Така відповідь прем’єра пролунала у відповідь на питання про те, чи вірить він у можливість оголошення дострокових парламентських виборів у разі перемоги Володимира Зеленського на президентських виборах.

Гройсман також висловив думку про те, що період між президентськими і парламентськими виборами слід використовувати для “зміни системи”.

“Якщо цього не відбудеться, то ми наступимо на ті ж граблі, на які наступали вже не один раз. Треба міняти систему, щоб ця система приводила нових людей і ці нові люди міняли ситуацію і життя в країні”, – сказав прем’єр.

Відповідаючи на уточнююче питання про те, чи означають його слова про готовність до виборів те, що він піде на вибори зі своєю політичною силою, Гройсман сказав: “Я ніколи не приховував того, що я буду брати участь у парламентській кампанії, так як вважаю, що ще дуже багато треба зробити і для цього необхідна розумна більшість, розумна коаліція в українському парламенті”.