ГПУ підозрює клуб української Прем’єр-ліги в фінансуванні “тітушок” під час Майдану

13 листопада 201814:27

Генеральна прокуратура України (ГПУ) підозрює, що колишнє керівництво учасника футбольної Прем’єр-ліги Десни фінансувало “тітушок” – людей для проведення силових провокацій, тортур і вбивств під час Революції.

Згідно з Єдиним державним реєстром судових рішень, Печерський районний суд Києва дав дозвіл слідчим ГПУ на тимчасовий доступ до документів фінансово-господарської діяльності чернігівського клубу.

У жовтні 2017 року екс-президент “Десни” Олексій Чеботарьов покинув свій пост. Зараз його розшукує Національна поліція України – за даними слідства він знаходиться на території РФ.

У липні Бориспільський районний суд Київської області залишив під вартою Олександра Волкова, якого звинувачують у викраденні та тортурах майданівців Ігоря Луценка і Юрія Вербицького.

За даними прокуратури, Олександр Волков працював на бізнесмена Олексія Чеботарьова, який, за даними слідства, був замовником послуг “тітушок” під час Майдану.

У його офісі злочинці отримували зброю, а також під час його головування проходили наради про процес викрадення активістів, тортури, перешкоджання мирним зібранням.

За даними слідства, фігурант справи про злочини під час Революції Юрій Крисін організовував тітушок 19-22 січня 2014 року. За цей він отримав від замовника Олексія Чеботарьова близько 200 тисяч доларів.