ГПУ направила в суд обвинувальний акт на мера Бучі Федорука

9 січня 201817:20

Генеральна прокуратура України направила до суду обвинувальний акт стосовно мера міста Буча Анатолія Федорука та секретаря Бучанської міської ради Київської області, які спільно з екс-чиновниками завдали державі збитків на суму близько 400 млн грн.

“Як встановлено слідством, службовці протягом 2002-2015 років незаконно передали у власність земельні ділянки лісогосподарського призначення загальною площею понад 80 га, що завдало збитків державі на загальну суму 400 млн грн”, – повідомив в Facebook прес-секретар ГПУ Андрій Лисенко.

За результатами досудового розслідування 9 січня прокурором у кримінальному провадженні обвинувальний акт щодо фігурантів справи направлено до Ірпінського міського суду Київської області за ч.2 ст.364 КК України (зловживання службовим становищем) для розгляду по суті.

Санкцією статті, яка інкримінується обвинуваченим, передбачено покарання у вигляді позбавлення волі на термін від 3 до 6 років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3 років, та зі штрафом від 500 до 1 тис. неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Нагадаємо, що посада міського голови міста Буча Київської області займає Анатолій Федорук (з 7 квітня 1998), секретарем Бучанської міськради є Василь Олексюк.