«Готовий піти хоч завтра». Богдан пояснив, чому його призначили главою АП

24 травня 201911:57

Глава Адміністрації президента Андрій Богдан заявив, що готовий покинути посаду “хоч завтра”.

“Особисто я — я готовий хоч завтра піти. Це тільки в плюс. Я туди не гроші пішов заробляти”, — сказав він в ефірі програми Право на владу.

Богдан також пояснив, чому його призначили на посаду глави АП.

Мабуть, більшість присутніх політиків знають, що я досить-таки хороший адвокат і у мене дуже багато клієнтів. І я чимало заробляю. Чому я потрапив на цю посаду? Тому що у мене великий досвід бюрократичної роботи, великий досвід юридичної роботи, великий досвід адвокатської роботи. І так сталося, що в нашій команді немає іншого, хто б мав такий досвід», — пояснив він.

Глава АП додав, що не прагнув до керівної посади на Банковій.

“Я б туди дуже не хотів. Там дуже складна обстановка, там дуже складні люди. Я для себе роблю завдання — дати за якийсь період можливість привести туди, можливо, до Верховної Ради після її розпуску, і дасть Бог, в Кабінет міністрів передових людей, молодих, перспективних. Можливо, без досвіду — чогось їх навчити. І дати їм можливість працювати. Працювати на користь України”, — резюмував він.

Нагадаємо, адвокат українського олігарха Ігоря Коломойського, радник з юридичних питань Андрій Богдан очолив Адміністрацію президента.