Google випустила нового вбивцю iPhone

9 жовтня 201821:01

Компанія Google представила свої флагманські смартфони Pixel 3 і Pixel 3 XL на презентації в Нью-Йорку.

У порівнянні з попередніми моделями новинки отримали збільшений екран – 5,5 дюймів і 6,3 дюйма відповідно проти 5 дюймів і 6 дюймів на Pixel 2 і Pixel 2 XL.

Розміри самих пристроїв практично не змінилися.

У Pixel 3 XL з’явилася брова, як у останніх смартфонів Apple. У молодшій моделі вона, як і раніше відсутня.

В телефони встановили чіп безпеки Titan M – він відповідає за збереження даних. Сканер відбитків пальців так само розташовується на задній панелі Pixel.

gsmarena_001

Тепер попереду у флагманів знаходяться дві камери, обидві по 8 мегапікселів. Одну з них можна використовувати для Селфі, наприклад, якщо на знімок має потрапити багато людей. Задня камера у нових флагманів одна (12,2 мегапікселя).

За допомогою спеціальної функції смартфони Google зможуть відповідати на телефонні дзвінки замість своїх власників – вони самостійно розшифрують мову співрозмовника і виведуть її на екран.

На вхідний дзвінок можна відповісти за допомогою стандартних фраз, які замість господаря смартфона зачитає робот.

Інша нова функція Top Shot вибере кращий кадр з серії знімків. Телефон сам прибере змащені фотографії та знімки з моргаючими людьми.

Також на презентації Google анонсувала бездротову зарядку під назвою Pixel Stand – її можна буде купити за 79 доларів. Бездротова зарядка стала можлива в нових пристроях завдяки переходу на скло, з якого зроблені задні панелі Pixel 3 і Pixel 3 XL.

Продажі Pixel 3 і Pixel 3 XL почнуться 18 жовтня, мінімальна вартість кожної моделі – 799 і 899 доларів. Пристрої вже можна попередньо замовити. За передзамовлення компанія надасть півроку підписки на музичний сервіс YouTube Music.