Гонтарєва розповіла, що в Києві спалили машину її невістки

5 вересня 201910:44

Після того як сьогодні вночі, 5 вересня, в Києві спалили Audi А7, яка належить рідні екс-глави НБУ, Валерія Гонтарєва заявила про атаку на свою сім’ю.

Як з’ясувалося спалили машину її невістки, яку теж звуть Валерія Гонтарєва.

“Поки я перебуваю в госпіталі в Лондоні з важкими травмами, на мою сім’ю сьогодні сталася атака. Сьогодні о першій годині ночі машину сім’ї мого старшого сина облили бензином і спалили під їхнім будинком в центрі Києва. Машина була зареєстрована на мою невістку, яку теж звуть Валерія Гонтарєва”, – повідомила екс-глава НБУ.

Вона вважає, що нещасний випадок на пішохідному переході в Лондоні і спалена машина в Києві – це все ланки одного ланцюга.

“На жаль, мені оголошено не тільки політичний терор, але як ми бачимо узятий курс на фізичне знищення. Їм мало політичних переслідувань, які вони масовано почали з усіх боків. Їм мало повністю сфальсифікованих справ корумпованого прокурора Кулика, їм мало подачі позовів Портнова на стандартні постанови НБУ зі звинуваченнями мене в державній зраді. Вони вже перейшли від словесних погроз до реальних дій. Сподіваюся, нашим правоохоронним органам вистачить професіоналізму розкрити цей злочин в центрі Києва! ” – заявила Гонтарєва.