Глава ДБР анонсував нові справи з українськими чиновниками в обороні і держоблігаціях

18 липня 201913:20

Директор Державного бюро розслідувань Роман Труба сьогодні, 18 липня, розповів про два нові кримінальні провадження, в яких фігурують чиновники, пише “Фактор“.

“Нещодавно, на цьому тижні ми провели кілька обшуків на бронетанкових заводах. І в даний час у нас є питання щодо законності, обґрунтованості закупівлі моторів на танки. Я не хочу випереджати події, але в цьому провадженні, насправді, після проведення експертиз будуть мільйонні збитки”, – повідомив він.

Крім цього, за його словами, у ДБР є інформація про розкрадання і зловживання при відчуженні та закупівлі державних облігацій.

“За попередніми даними, сума збитків становить десятки мільйонів доларів. До цієї схеми також причетні народні депутати України. В даний час все знаходиться на початковій стадії, в розробці. Я обіцяю, що найближчим часом суспільство, фахівці почують про наші результати в цих кримінальних провадженнях”, – підкреслив він.

Під час виступу Труба також звернув увагу, що кількості працівників ДБР, встановлених законом 1500 чоловік, недостатньо для роботи органу. Він висловив надію, що новий склад Верховної Ради “повернеться до потреб Державного бюро розслідувань”.

Нагадаємо, що президент Володимир Зеленський заявив, що в правоохоронні органи передано ще одну справу по розкрадання в оборонній промисловості за часів президентства Петра Порошенка.