Генпрокурор веде переговори про парламентську кампанію з Кличком

12 вересня 201811:05

Генеральний прокурор України Юрій Луценко розповів про свої політичні плани на майбутнє.

Він не має наміру залишатися в кріслі генпрокурора і при будь-якому результаті майбутніх президентських виборів має намір повернутися у велику політику і планує брати участь у парламентських виборах.

Про це повідомляє “Фактор” з посиланням на “Цензор”.

На питання про те, що Луценко буде робити після того, як перестане бути прокурором, він відповів: “Я вважаю, що мій політичний досвід і можливість сказати “ні” (а якщо треба, то і набагато грубіше) за всіма восьми телефонами, – потрібен тут до закінчення президентських виборів. А після цього при будь-якому результаті я маю намір підготуватися і перейти в українську політику. Хочу підкреслити – при будь-якому результаті виборів”.

Він також підтвердив інформацію про відповідні переговори з Кличком.

“Не виключаю такого варіанту. Так, я дійсно спілкуюся з приводу майбутньої парламентської кампанії з Кличком. Ми ведемо про це дуже хороші розмови. Але не тільки з ним”, – заявив Луценко.

Раніше депутат від БПП Валерій Карпунцов (представник групи партії “Удар” Віталія Кличка) допустив можливість балотування мера Києва на пост президента України. Крім того, за словами Карпунцова, генпрокурор Луценко може стати першим номером в “Ударі” на виборах до парламенту.