ФСБ викрало сина українського прикордонника

28 серпня 201716:26

Павла Гриба розшукує ФСБ за статтею “теракт”.

Прикордонник Ігор Гриб, який займається створенням капеланської служби в силових органах, розповів, що спецслужби РФ викрали його сина Павла під час візиту до Білорусі.

“24 серпня 2017 року мій син Павло (19 років) поїхав до міста Гомель на зустріч з дівчиною, з якою познайомився і спілкувався тільки в соціальних мережах, без особистого знайомства, спочатку в VK, а потім в Скайп, яка з його слів, мала приїхати на зустріч з Російської Федерації”, – написав батько Павла у своєму Facebоok.

Ігор Гриб розповів, що за домовленістю Павло мав повернутись в той же день. Коли на наступний день він не повернувся, батько поїхав до Гомеля на його пошуки.

“Там я з’ясував, що Павло перебуває в розшуку за ст. 205 КК РФ (терористичний акт), ініціатором є ФСБ РФ по Краснодарському краю м.Сочі”, – зазначає офіцер.

В Гомельській прикордонній групі Грибу заявили, що не мають жодної інформації стосовно його сина, а прикордонне керівництво зустрічатись із батьком відмовилось.

В той же час українська прикордонна служба має інформацію про перетин ним кордону через пункт пропуску “Нова Гута” (Чернігівська область, Україна) – “Нові Яриловичі” (Гомельська область, Білорусь).

“Стало зрозуміло, що ФСБ виманило Павла до Гомеля, під виглядом зустрічі з дівчиною та провело затримання”, – пише екс-прикордонник.

Ігор Гриб наголосив, що його син не служив в силових структурах за станом здоров’я. Після військової агресії РФ проти України, він був активним дописувачем в соціальних мережах, а саме, часто та негативно висловлювався відносно ворогів його Батьківщини.