Facebook розкрив способи стеження за користувачами

14 червня 201814:20

Глава компанії Facebook Марк Цукерберг передав Конгресу США повний звіт про методи та способи стеження за користувачами своєї соцмережі. 

Прийоми, за допомогою яких Facebook веде шпигунство за своїми користувачами включають в себе відстеження рухів, реєстрацію рівнів заряду батарей і моніторинг пристроїв поблизу користувача, які знаходяться в одній мережі, а також аналіз встановлених плагінів і вільного місця в пам’яті комп’ютерної техніки.

Крім цього соцмережа аналізує “контактну інформацію” користувача: “телефонну книгу”, “журнал дзвінків” і “журнал SMS” для користувачів Android.

Більш того Facebook моніторить і зберігає інформацію про місцезнаходження GPS, яку він знаходить в налаштуваннях пристроїв користувачів.

Також соцмережа збирає інформацію про комп’ютери, телефони, підключені телевізори та інші пристрої, підключені до мережі, і навіть про постачальника інтернет-послуг або мобільного оператора користувача.

Цукерберг підготував даний звіт на 454 сторінки, як відповідь на питання, які йому задавали під час виступу перед Конгресом в квітні.