Екс-керівника “Дельта Банку” оголошено в розшук

13 лютого 201813:01

Один з колишніх керівників АТ “Дельта Банк”, який підозрюється в розтраті коштів банку на суму понад 1 млрд 118 млн грн, оголошений в розшук.

“Генеральною прокуратурою України здійснюється процесуальне керівництво досудовим розслідуванням у кримінальному провадженні за підозрою одного з керівників АТ “Дельта Банк” в розтраті грошових коштів банку на суму понад 1 млрд 118 млн грн, за ознаками кримінального злочину, передбаченого ч.5 ст.191 КК України . у зв’язку з тим, що підозрюваний переховується від органів досудового слідства, його оголошено в розшук”, – йдеться в повідомленні.

З метою забезпечення відшкодування заподіяної злочином шкоди, в ході досудового розслідування за клопотанням прокурора накладено арешт на рухоме і нерухоме майно, яке відповідно до отриманих відомостей в сукупності підстав є майном, придбаним злочинним шляхом або отриманим за рахунок доходів від здійснення злочину.

“В даний час Печерським районним судом міста Києва розглядаються заяви представників осіб, на яких зареєстровано протиправно придбане майно, про скасування арешту”, – додали у відомстві.

При розгляді цих заяв, прокурорами в кримінальному провадженні заявлено відвід слідчому судді з підстав прийняття ним раніше рішення про скасування дозволу на затримання підозрюваного в цьому кримінальному провадженні з метою його приводу для участі в розгляді клопотання про застосування запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою .

За результатами розгляду судом відмовлено в задоволенні заяв про відвід слідчого судді.