Екс-заступника глави МВС часів Януковича обшукали

12 вересня 201712:21

Обшук провели у колишнього заступника глави МВС Віктора Ратушняка.

Генпрокуратура виявила та припинила протиправну діяльність бізнесу колишнього чиновника часів Януковича, підозрюваного у злочинах проти Майдану.

Про це повідомляє прес-служба ГПУ.

Встановлено, що ряд підприємств пов’язаних між собою, зареєстрованих у Вінницькій, Київській і Одеській областях та Києві, які мають пряме відношення до одного з колишніх високопоставлених чиновників, у період 2016-2017 років не вносили до податкової звітності придбання продукції, яка експортується, що свідчить про проведення незаконних операцій з легалізації товарів невстановленого походження.

“Експортована продукція купувалася у фермерських господарств та інших сільгоспвиробників за готівку, без відповідного її офіційного обліку. Крім того, зазначеними підприємствами не відображалися в податковій звітності отримані доходи і, відповідно не сплачувалися податки на прибуток і додану вартість”, – заявили в ГПУ.

Правоохоронці провели ряд обшуків за місцем проживання осіб, причетних до скоєння злочинів, в тому числі колишніх високопоставлених посадових осіб.

“За результатами обшуків за місцем проживання одного з колишніх високопоставлених чиновників виявлено та вилучено грошові кошти в сумі понад $ 200 тис., 3 кг золота, дорогоцінні вироби, картини та ікони, документи і чорнові записи, що стосуються службової діяльності, а саме проведення силових операцій правоохоронних органів з протидії протестних акцій, зброю і боєприпаси”, – повідомили в прес-службі.