Дружина журналіста Шеремета подала в суд на Луценка, звинувативши його в бездіяльності

2 серпня 201813:47

Притула просить розслідувати вбивство журналіста, як терористичний акт.

Дружина журналіста Павла Шеремета, вбитого в центрі Києва два роки тому, звернулася до Печерського районного суду зі скаргою на бездіяльність генерального прокурора України Юрій Луценко. Про це повідомляє “Українська правда”, передає “Фактор”.

Олена Притула вимагає визнати її потерпілою, а також стверджує, що вибух був терористичним актом.

“Зухвалість, з якою діяли терористи, вказує, що метою злочину було не вбивство Павла Шеремета, а отримання психологічного ефекту у вигляді паніки і пригніченості свідків теракту, телеглядачів і близьких загиблого Павла Шеремета у власній безпеці. Очевидно, що злочин скоєно з метою залякування як всього населення, так і журналістів зокрема “, – йдеться в скарзі.

У документі наголошується, що 27 лютого 2018 року Притула звернулася до Луценка із заявою, в якій просила розслідувати цю справу, як теракт, який привів до загибелі людини. Але до 1 серпня Юрій Луценко на цю заяву не відреагував.

Дружина Шеремета просить суд зобов’язати генпрокурора внести відомості про злочин в Єдиний реєстр досудових розслідувань, як терористичний акт і почати розслідування за ч.3 ст.258 (створення терористичної групи чи терористичної організації).

Крім того, Притула просить допустити до участі в кримінальному провадженні, як представника потерпілого адвоката Андрія Мамалигу.