Доброволець, якого поранили ножем: “Це ж треба було рік відвоювати в гарячих місцях, повернутися цілим – і щоб тут якісь малолітки тебе мало не замокрушили…”

4 травня 201809:38

Доброволець Дмитро Вербич, який обороняв Донецький аеропорт, заявив, що нападники мовчки били його ножем і конфлікт не був нічим спровокований.

“Ішов собі, нікого не чіпав, отримав удар ножем в спину – розвернувся, зразу отримав балоном в обличчя з маленької відстані”, – розповів Вербич на брифінгу під лікарнею, передає УП.

“Вибіг на вулицю і чую, що вже ноги погано рухаються, я руку назад – а там два пальці прям до хребта. Я зрозумів, що яке вже переслідування… Я відбив усі удари, але мене конкретно намагалися дістати молотком в голову”, – додав він.

“Лікарі кажуть, що я везучий хлопчина. Ніж зупинила кістка, тому він не дійшов до нирки чи кісткового мозку. Кажуть, що через 6 днів мене випишуть. Внутрішні органи не задіто, там м’ясо нормально покоцане, але тільки м’ясо. Кістка ціла, в неї просто ніж увіткнувся”, – розповів Вербич.

“Я думаю, що це або проросійська налаштована молодь, або екстремісти, або “лівого толку”, бо дуже субкультурно це все виглядало”, – висунув він припущення.

Доброволець зізнався: “Такого я не чекав, чесно… Друг мені затискав рану, я лежав і думав: це треба було рік відвоювати в гарячих місцях, повернутися цілим – і щоб тут якісь малолітки тебе мало не замокрушили… Це не правильно”.