Дніпропетровський монстр: Знущання над дітьми та напад на журналістку

16 вересня 201810:43

Директор психдиспансера в Дніпропетровській області напав на журналістку, яка готувала сюжет про побиття дітей в інтернаті.

“На мене ніхто ніколи не піднімав руку. А вчора побили. Вперше. За те, що проводила журналістське розслідування. Ударили грубо. Кулаком в обличчя. Ударив лікар-психіатр. Дніпропетровська область. Місто Верхньодніпровськ. Поїхали знімати місцевий дитячий психоневрологічний інтернат. Директор закладу Феденко Геннадій Михайлович, за словами працівників і підопічних, регулярно піднімає руку на хворих дітей. Є десятки фото побитих підопічних”, – написала Світлана Федик.

Журналістка повідомила, що в місцеву поліцію неодноразово надходили звернення про побиття, проте жодної кримінальної справи не було відкрито, оскільки директор психдиспансера не давав дозвіл на проведення судмедекспертизи.

“У поліції пояснюють – виїжджають на виклики. Бачать понівечених хлопців. Але не можуть нічого зробити. Щоб порушити кримінальне провадження, потрібно провести судмедекспертизу. Поліцейські кажуть директору – оформлюй побиту дитину на судмедекспертизу. А він відмовляється від її проведення. Він же опікун всіх підопічних! А тим більше, якщо він сам побив дітей “, – зазначила журналістка.

директор интерната напал на журналистку 4

img_top (1)

 

За її словами, під час зйомок в інтернаті на неї та її колегу-оператора напав директор закладу і лікар-психіатр. Останні намагалися розбити відеокамеру, забрали телефон кореспондента, на який вона знімала все, що відбувалося в інтернаті, видалили відео, і врешті-решт побили саму журналістку.

Після побиття знімальна група покинула територію медустанови і викликала поліцію. Відео на телефоні, за словами журналістки, вдалося відновити, а поліція відкрила кримінальне провадження за фактом нанесення тілесних ушкоджень, матеріальних збитків, а також за фактом перешкоджання журналістській діяльності.