Диверсант намагався ліквідувати офіцера -розвідника. З’явилися подробиці нічного вибуху в Голосіївському районі Києва

4 квітня 201915:01

У результаті вибуху, який стався в Голосіївському районі Києва вночі 4 квітня, постраждав диверсант, який спробував закласти бомбу під авто українського офіцера розвідслужб, але в підсумку підірвався на ній сам.

Про це повідомив журналіст Юрій Бутусов на сторінці в Facebook.

За даними Бутусова, інцидент стався близько 02:00 на парковці біля супермаркету за адресою вулиця Вільямса, 6-а. Там вибухнув автомобіль Chevrolet Evanda офіцера української розвідки . Військовослужбовець брав участь в Операції об’єднаних сил на Донбасі.

Диверсант спробував встановити бомбу під машину, але підірвався на ній сам, так як саморобний боєприпас спрацював передчасно. Зловмисник був серйозно поранений і затриманий, український офіцер не постраждав.

“Диверсант знаходиться під надійною охороною. За попередніми даними, це громадянин однієї з країн Середньої Азії. Ведеться слідство. Очевидно, що ворог вів спостереження за машиною, швидше за все мінер діяв в складі групи”, – написав Юрій Бутусов.

Він додав, що це не перший випадок підриву автомашин в Києві, вчиненого невідомими диверсантами. Але вперше вдалося захопити того, хто закладав міну.