Директор “Руставі 2” нецензурно відповів на рішення Путіна не забороняти вино

11 липня 201913:04

Гварамія запропонував обмежити поставки “Боржомі” і грузинського вина в Росію, а замість “валити і продавати в Україні”.

Гендиректор грузинського каналу “Руставі 2” Ніколоз Гварамія нецензурно відреагував на слова російського президента Володимира Путіна, який виступив проти введення обмежень на поставки вина і мінеральної води з Грузії. Відеозапис його виступу опубліковано на сайті каналу.

“Плювати я хотів на “Боржомі”, і на вино. Що, значить, ми повинні говорити, що Путін хороший, для того, щоб хтось міг ввозити в Росію “Боржомі”, вино і “Набеглаві”? Плювати я хотів на всі три, плювати мені”, — сказав він.

Гварамія обурився, що каналу “майже не забороняють висловлювати думку” заради експорту вина та мінеральної води.

“Дуже вибачаюся, але ми країна або торговельний об’єкт? Валіть і продавайте в Україні”, — сказав він, додавши нецензурний вираз.

Нагадаємо, що 7 липня в ефірі ведучий “Руставі 2” Георгій Габунія звернувся до Володимира Путіна. Промова складалася переважно з нецензурних виразів. Після цього під телеканалом зібралася акція протесту – будівлю закидали яйцями та пляшками з водою. Телеканал вибачився і припинив трансляцію.

Президент Грузії Саломе Зурабішвілі засудила висловлювання телеведучого Габунії.

Прем’єр-міністр Грузії Мамука Бахтадзе назвав промову Габунії на адресу Путіна “мерзенною провокацією”.

У той же час президент Росії Володимир Путін заявив, що не став би вводити санкції проти Грузії через мати на свою адресу.