ДБР розслідує бунт в одеській колонії

28 травня 201910:49

За попередньою інформацією, причиною бунту стали “неналежні умови тримання засуджених і жахлива якість продуктів харчування”.

Слідчі Державного бюро розслідувань почали досудове розслідування за фактом бунту в одеській колонії. Про це повідомляє прес-служба ДБР.

Слідчі ДБР розслідують службову недбалість працівників державної установи “Південна виправна колонія № 51” у місті Одесі.

За попередньою інформацією, причиною бунту стали “неналежні умови тримання засуджених і жахлива якість продуктів харчування”.

“Про це неодноразово повідомлялося адміністрації колонії, однак ніякої реакції для поліпшення їх проживання в’язні не побачили. Такі дії призвели до того, що на території колонії стався бунт засуджених, унаслідок якого почалася пожежа. Вогнем було пошкоджено будівлю установи виконання покарань, пожежну техніку та інше майно”, – йдеться в повідомленні.

У прес-службі відзначають, що в діях працівників “Південної виправної колонії № 51” та інших працівників правоохоронних органів слідчі ДБР вбачають ознаки злочину, передбаченого ч. 2 ст. 367 Кримінального кодексу України (“Службова недбалість”).

Нагадаємо, сьогодні зранку в Південній виправній колонії загального режиму № 51, розташованій в Одесі на Люстдорфській дорозі, спалахнули заворушення. За словами очевидців, з колонії сталася масова втеча. За непідтвердженою інформацією, у приватному секторі зникло щонайменше 15 ув’язнених.

Через пожежу у колонії поранень зазнало четверо працівників установи, загиблих немає.