Данилюк розповів подробиці сварки з Гройсманом

25 травня 201812:02

Міністр фінансів Олександр Данилюк розповів про сварку з главою уряду Володимиром Гройсманом, що сталася на засіданні Кабміну 23 травня.

Як інформує Фактор, подробиці конфлікту він повідомив в коментарі телеканалу 112 Україна.

“У нас принципова позиція по реформі. На жаль, ми не завжди знаходимо спільну мову. Це робочий момент. Коли мені відмовили в призначенні заступника (хоча це повністю моє право формувати мою команду), якого я хочу призначити вже 2 роки, у мене зараз немає заступника, який відповідає за податкову сферу. Для нас пріоритетом є реформування, і я не можу призначити заступника з цього питання… На сьогодні я бачу, що ми не працюємо як одна ефективна команда. До нас застосовуються якісь ниточки з боку. У нас іноді рішення приймаються непрозоро”, – сказав він.

Крім того, глава Мінфіну впевнений, що ситуація, що склалася незабаром вирішиться. “Мене підтримують члени уряду. Я впевнений, що ми цю ситуацію виправимо”, – наголосив він.

Раніше, 23 травня під час засідання Кабміну Данилюк зажадав призначити собі п’ятого заступника, на що Гройсман відповів, що не буде цього робити. У відповідь на це Данилюк сказав, що нехай в такому випадку на нього самого готують подання на відставку.