Чоловік у Вісконсині вбив незнайому сімейну пару та викрав їх 13-річну дочку. Через три місяці вона зуміла втекти

12 січня 201913:19

15 жовтня 2018 року поліція виявила тіла Джеймса і Деніз Клосс в їхньому будинку неподалік від Беррона – міста з трьома тисячями мешканців у американському штаті Вісконсин.

Подружню пару застрелили – а їхня донька, 13-річна Джеймі Клосс, пропала. Протягом трьох місяців поліцейські вели пошуки, але не змогли встановити підозрюваних. Де знаходиться Джеймі і чи жива вона, було невідомо.

10 січня Джеймі Клосс знайшлася в містечку Гордон за сто кілометрів від Беррона.

Після обіду місцева жителька гуляла зі своїм псом ретривером – і побачила худу брудну дівчинку зі скуйовдженим волоссям, яка кликала на допомогу. Дитина повідомила, що вона – Джеймі Клосс. Жінка відвела її до найближчого будинку та зателефонувала в службу порятунку.

Як розповіли журналістам люди, за 20 хвилин, які дитина провела в їхньому будинку, Клосс розповіла, що не знає, де знаходиться, і не знає про існування міста Гордон. Дівчинка припустила, що провела більшу частину часу після викрадення в будинку, звідки втекла.

Через деякий час поліція заарештувала 21-річного місцевого мешканця Джейка Паттерсона – на підставі опису чоловіка та його автомобіля, з показань Джеймі. Поліція вважає, що в момент арешту Паттерсон об’їжджав околиці в пошуках дівчини, яка втікла. Під час обшуку в будинку Паттерсона – ймовірно, саме там він тримав дитину – виявили рушницю; ймовірно, що саме з неї застрелили батьків дівчини.

Паттерсон – безробітний, судимостей у нього немає. Слідство не знає, чому він міг скоїти злочини, але вважає, що метою чоловіка з самого початку було викрадення Джеймі Клосс, а не вбивство її батьків.

Як розповів на прес-конференції шериф округу Беррон Кріс Фицжеральд, поліції поки не вдалося знайти свідчень того, що Паттерсон був із сім’єю Клосс в будь-яких стосунках – в тому числі в соцмережах. Поліція вважає, що чоловік змінив свою зовнішність і поголився налисо перед вбивством і викраденням, щоб не залишити в будинку Клосс слідів своєї ДНК.

Невідомо, чи провела Джеймі Клосс всі три місяці після викрадення в будинку. Також досі незрозуміло, чи застосовувалося до неї будь-яке насильство – поліцейські відмовляються відповідати на питання про це, оскільки розслідування триває. Дівчинку вже виписали з лікарні. Зараз вона знаходиться у своєї тітки.

Дмитро Троян