Чиновникам заборонили писати п’яними в соцмережах і критикувати президента

26 квітня 201815:00

Міськрада Дніпра затвердив кодекс поведінки чиновників. Тепер їм не можна лаятися в соцмережах, пиячити на людях і носити занадто короткі спідниці.

Про це повідомляє Фактор з посиланням на Depo.Днепр.

У кодексі поведінки вказується, що працівники міськради Дніпра повинні бути чесними, працювати в інтересах територіальної громади, бути ввічливими при спілкуванні з людьми і неухильно дотримуватися загальновизнаних етичних норм. Працівникам забороняється з’являтися на робочому місці і в громадських місцях в неробочий час в нетверезому стані.

Також працівникам міськради забороняється критикувати діяльність президента України, Кабінету міністрів України, посадових осіб місцевого самоврядування та давати оцінку виступам осіб самоврядування міськради Дніпра в засобах масової інформації. Забороняється створювати і поширювати матеріали, які мають неправдиві відомості і аналіз.

Також, працівники міськради повинні одягатися охайно, в одяг, який відповідає загальноприйнятим нормам пристойності.

Працівники, які безпосередньо працюють з людьми, повинні одягатися в офіційно-діловому стилі. Жінкам дозволені костюми класичного крою, що складаються з жакета та спідниці до середини коліна (на 5 см вище або нижче коліна), брюки прямі або брючні костюми, класичні блузи і сорочки, зариті сукні. Дозволено вдягати одяг різноманітних відтінків всіх кольорів, але не більше трьох кольорів і двох типів малюнків в діловому ансамблі.

Жінкам не рекомендується надягати одяг з глибоким декольте, вузькі і короткі спідниці, і спідниці з глибокими розрізами, прозорі сукні та блузи.

Чоловікам дозволяється надягати костюм і сорочку спокійних тонів. Працівники, які постійно працюють з громадянами, повинні носити бейдж з ім’ям і посадою.

Крім того, за словами мера міста Філатова, чиновникам буде заборонено писати пости про сусідів, перебуваючи в п’яному вигляді.

“Час закінчувати цю вакханалію, коли, наприклад, в соцмережах пишуть в збудженому стані. За хамство, пияцтво і не зовсім товарний зовнішній вигляд чиновники повинні звільнятися”, – сказав Філатов.

Проте, сам мер Дніпра відомий, як доволі грубий і брутальний блогер.