Блог Ігора Мегери. Чорновол підтверджує фінансування Ахметовим тероризму (цитати, відео)

20 березня 201712:08

Примусив себе переглянути інтерв’ю Романа Скрипіна з депутаткою “Народного фронту” Тетяною Чорновол. І не дарма. Чорновол, напевно, сама того не усвідомлюючи, прямо підтверджує фінансування олігархом Рінатом Ахмєтовим проросійських терористів.

Отже, наведу її резонансні цитати (плюс відео на підтвердження):

Пояснюючи, як власники підприємств на окупованій території отримують дозвіл на роботу від терористів, вона заявляє: “як це відбувається? Відбувається, зокрема, і хабарями. Слава Богу, робила це не держава, адже власники підприємств – приватні особи. Вони роздавали ці хабарі. [“Це всякі ахмєтови” – вставляє Скрипін] І це питання не до України, це питання до сепаратистів, до їх ватажків, які брали ці хабарі”.

Таким чином, Тетяна абсолютно чітко визнає, що власники підприємств (серед яких основним є Ахмєтов) давали хабарі окупантам. Тобто прямо фінансували тероризм.


Наступний перл Тетяни: “Окупований Донбас годує Україну більше, ніж це було раніше”. Без коментарів.


“Раніше донецькі шахти були дотаційні через корупцію. Зараз вони не дотаційні” – розповідає Тетяна, відповідаючи на скайп-дзвінок. Тобто за її логікою на окупованих територіях шахтам працюється краще?) Після переходу фактично під контроль терористів вони різко стали прибутковими?


Скрипін: Чому вугілля з шахт на окупованих територіях купувалось за ціною, передбаченою формулою “Роттердам+”?

Чорновол: А в чому проблема?

Знову ж таки без коментарів. В бюджеті закладають ціну на імпортне вугілля, натомість купують донецьке. У цій маніпуляції і переплаті Тетяна проблеми не бачить.


“Я вважаю, що якщо той же Ахмєтов підкупив якусь сепаратистську банду і витягує звідти вугілля в Україну і наповнює наш бюджет, я вважаю, це добре”. – Отже, Чорновол не просто визнає фінансування тероризму, а запевняє, що це є благом! Бо платить він і нам, і терористам. Це абсолютно феноменальна логіка, яка підтверджує, що Тетяні чимшвидше треба звертатися до лікаря.


Ігор Мегера