Аваков придбав в Італії віллу на 26 кімнат

28 лютого 201813:17

Міністр внутрішніх справ Арсен Аваков минулого року став власником вілли на узбережжі Середземного моря в Італії. Вона нараховує 26 кімнат у будівлі площею 566 метрів на першому, другому поверхах та у підвалі.

“Аваков став власником вілли в Італії, скориставшись фірмою від “Інституту Горшеніна”, – повідомляє видання “Наші гроші” з посиланням на документи з бізнесового та майнового реєстрів Італії.

Приблизна вартість нерухомості, як показує калькулятор на сайті avvocatoandreani.it, становить близько 774 тис євро.

Згідно з італійським реєстром нерухомості, вілла в Сан Феліче Чірчео досі зареєстрована на фірму “Ferdico S.R.L”, власницею якої є Віолетта Амірян – дочка члена наглядової ради аваківського акціонерного товариства “Інвестор” Ашота Аміряна. Сам Ашот Амірян став єдиним директором-адміністратором “Ferdico”. Фірму “Ferdico S.R.L” пізніше поглинула фірма Авакова “Avitalia S.R.L”.

Сам Аваков заявив, що віллу в Італії, якою володіє його компанія, використовує під туристичний проект його дружина Інна. “Це один із туристичних бізнес-проектів, яким займається дружина в Італії, в рамках роботи в італійській компанії”, – сказав міністр в коментарі УП.