Апеляція відмовилася знімати арешт із вже арештованих активів Коломойського у справі ПриватБанку

22 липня 201916:27

Київський апеляційний суд відмовив Національному банку України у знятті арешту з активів колишнього власника ПриватБанку Ігоря Коломойського та компаній, які йому належать.

Нацбанк хотів зняти арешт, щоб мати можливість погасити заборгованість банку за кредитами.

Відповідні відомості з’явилися у судовому реєстрі.

Зазначається, що це вже друге рішення не на користь Нацбанку. Сам арешт на активи олігарха наклала Генеральна прокуратура у справі про ймовірне виведення коштів з ПриватБанку його колишніми власниками напередодні націоналізації у 2016 році. Ці активи перебували в іпотеці Нацбанку і наразі установа намагається їх продати, щоб погасити цю іпотеку.

Серед арештованого майна, зокрема, земельні ділянки на гірськолижному курорті «Буковель», а також майно металургійних заводів олігарха в Україні.

Нагадаємо, що за декілька днів до президентських виборів суди ухвалили одразу три рішення на користь колишнього власника ПриватБанку Ігоря Коломойського. Так, 18 квітня — за три дні до другого туру виборів — Окружний адміністративний суд Києва задовольнив позов олігарха Ігоря Коломойського до Національного банку України та Кабінету міністрів України щодо неправомірності націоналізації ПриватБанку.