Аграрний бізнесмен Алекс Ліссітса йде в народні депутати

30 червня 201914:24

Провідний фахівець аграрного сектору економіки, президент асоціації “Український клуб аграрного бізнесу” Алекс Ліссітса йде на вибори в парламент у команді Гройсмана.

Про це повідомляє “Фактор” з посиланням на Facebook бізнесмена.

“Центральна виборча комісія нещодавно зареєструвала список кандидатів у народні депутати на дострокові парламентські вибори 21 липня 2019 року від партії “Українська стратегія Гройсмана”. Переглянувши його, багато хто з вас може здивуватися, побачивши моє прізвище, яке важко сплутати з чиїмось іншим, в списку партії під номером 15.

Не велика таємниця, що у мене за останні роки було багато різних можливостей потрапити в політику, але я вважав, що у мене достатньо роботи, як в бізнесі, так і в громадській діяльності, і відверто стримано ставився до політичної кар’єри.

Чому тоді зараз і чому тоді з партією, рейтинги якої далекі від прохідних 5 відсотків?

В останні місяці дуже багато розмов про те, що за останні 5 років було зроблено не так і хто в цьому винен. Я і сам часто критикував владу за боязкість в реформах, за корупцію і кумівство. Писав гнівні пости і блоги! Але навіть мене дуже здивували і розчарували заяви деяких новостворених політичних об’єднань щодо недопуску в парламент всіх колишніх представників влади і свого роду “здачі їх в музей”.

Серед державних чиновників, як в уряді і парламенті, так і в регіонах, велика кількість порядних українців, моїх друзів і однодумців, які залишили свої теплі місця в бізнесі і пішли працювати на державу в складний постмайданний період. Щось їм вдалося, а щось ні, на це було багато причин. Але я не хотів би, щоб про те, що вони зробили для держави в складні часи, всі забули.

Реформи, які були розпочаті і проведені щодо спрощення ведення бізнесу та держзакупівель в Мінекономрозвитку, агросекторі та земельних відносинах, стимулюванні експорту, поверненні ПДВ при експорті, освіті, медицині, банківській сфері, інфраструктурі тощо, заслуговують не на місце в музеї, а на продовження.

Тому мій крок у політику є свого роду вдячністю за все те позитивне, що було зроблено за останні 5 років. А зроблено багато і про це треба говорити. І я хочу цю думку донести до багатьох людей. І хочу, що б розпочате було продовжено!”, – заявиви Алекс Ліссітса.