24-річний син вінницького депутата зберігає 6 млн готівкою

28 березня 201715:28

Молодість – ніколи не стояла на заваді для українських чиновників на шляху до збагачення. Особливо якщо твій батько депутат. 24-річний вінницький чиновник задекларував 6 млн готівкою. Непогано для людини, яка нещодавно завершила навчання і немає нічого спільного з бізнесом.

За свою недовгу трудову біографію Сергій Ткачук встиг попрацювати помічником юриста і помічником депутата. Нині він обіймає посаду заступника начальника управління Державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Вінницькій області. За рік Сергій  заробив 45798 грн.

Звідки ж у молодого чиновника 105 000 доларів, 10 000 євро, 1 350 000 гривень готівки? При цьому, згідно декларації, він ще й позичив стороннім особам півтора мільйони. Можливо, відповідь на це складне питання знає батько Сергія Геннадій Ткачук  – впливовий вінницький політик, а віднедавна народний депутат від «Блоку Петра Порошенка».

Елітні швейцарські годинники Patek Philippe і Audemars Piguet, напевно, йому теж подарував батько.

Не здивуємось, якщо найближчим часом побачимо даного суб’єкта у Верховній Раді. Тоді динаміка росту його статків стане ще стрімкішою.

“Фактор”